Trakya Ferforje Dünyası E-Posta: info@trakyaferforjedunyasi.com
  • Süleymanpaşa

    Tekirdağ

  • 0282 263 83 03

    Bize Ulaşın

TRAKYA FERFORJE DÜNYASI

Süleymanpaşa Ferforje
Tekirdağ Ferforje İmalatı
Süleymanpaşa Demirci

Şirketimiz Trakya Ferforje Dünyası olarak, ferforje ürünleri imalatı ve demir grubu ürünlerin satışı ile Tekirdağ, Trakya Bölgesi ve İstanbul'da hizmet vermektedir.

Ferforje Ürünlerimizden bazıları; yapraklı motifler, mızraklar, baba demirleri, transmiyon motifleri, panolar, topuzlar, ara parçalar, bağlantı ekipmanları, küreler, taçlar, flanşlar, göbek ve kapı kolları, parça motifler kaşıklar, halkalar, kozalar, nevrüllü çubuklar, cumbalar, dövmeli demirler, boğumlu demir ve parçalar, halkalar, rozetler, raf ayakları, aksesuarlar.

Demir Çelik grubu ürünlerimizden bazıları, siyah sac, Galvaniz, Trapez, Levha Saclar, Lama, Silme, Köşebent, Kare demirler, İnşaat demiri, T Demiri, Transmisyon Mili, NPU, HEA, HEB, NPI, UPE, IPE, muhtelif ölçülerde borular.

Hırdavat Grubu; denge makara, elektrot, kesme taşı, menteşe, iş eldiveni, iş ayakkabısı, trajlı kilit, muhtelif hırdavat...

Ferforje uygulama ve ürünleri itina ile yapılmaktadır.

Konusunda uzman personeli, kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışı ve koulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet veriyoruz....Demir, Ferforje ve Hırdavat grubu Ürünleri kendi kamyon ve kamyonetlerimiz ile nakliyesini yapıyoruz...div class="outer row-5 clearfix">
Süleymanpaşa Ferforje
Tekirdağ Ferforje İmalatı
Süleymanpaşa Demirci